• This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Uygulama ve Tasarım

Uygulama ve Tasarım

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Kullanılan tüm yazı, şiir ve resimlerin siyasal bapta hiç bir anlam ve ifadesi yoktur. Hiçbir fikre, amaca ve arenaya hizmet etmediğimin bilinmesini şiddetle hatırlatırım.

Sitede yer alan şiirler,resimler, midiler,sayfalar ve yazı alıntıları için (şiirlerini kendileri gönderen şairlerin dışında), şiirin,resimlerin midilerin ve sayfa içerisinde (flash kartlar ve flash sayfalar'da dahil olmak üzere) çalan her türlü fon müziğinin ve yazıların kanuni haklarını elinde tutan kişilerden ve sitelerden ne yazılı ne de sözlü olarak izin alınmamıştır. Şiirler,resimler ,sayfalar müzikler ve yazılar iyi niyetle yayınlanmaktadır, kanuni temsilcilerinin istekte bulunması halinde yayından kaldırılabileceklerdir.

Sayfalar Microsoft FrontPage XP, Macromedia Dreamweaver 4.0.1, Adobe Photoshop 6.0.1 ve Adobe ImageReady 3.0.1 desteğinde hazırlanmıştır. Internet Explorer 5.5 tarayıcı çözünürlüğüne ayarlanmıştır.

::Küçük bir Not::

Sitede kullanılan tüm yazı, sayfa, şiir, resim ve diğer eklentiler izin alınarak kopyalanabilir, çoğaltılabilir...İstenilen herhangi bir sitede, yazıda, sunuda kaynak gösterilerek kullanılabilir. Herhangi bir amaç ile kullanılmak istenilen kaynak kodlarındaki Java scriptlerde yada html sayfalarinda eğer anlaşılmazlık var ise arzu eden kullanıcı bana This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail yolu ile ulaşarak kullanmakta güçlük çektiği kodu alabilir. Sitede kullanılan arayüz, resimler, kodlar ve diğer eklentiler By DyGusaL tarafından Microsoft FrontPage XP, Adobe Photoshop 6,01, Macromedia Dreamweaver 4,01 kullanılarak elde edildi. Kullanılan yazı fontları,sayfalar,resimler tarafımca çeşitli cd, sitelelerden ve programlardan derlenmiştir. İsteyen kullanıcılara verebilirim.